2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 3 497 264,87 zł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na udzieleniu i obsłudze kredytu długoterminowego w złotych polskich w kwocie do 3 497 264,87 zł (trzy miliony czterysta dziewięćdziesiąt siedem tysięcy dwieście sześćdziesiąt cztery złote i osiemdziesiąt siedem groszy) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Krzyż Wielkopolski w związku z realizacją inwestycji oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz pożyczek.
Vorherige Bekanntmachung: 594600-2025
Interne Kennung: FB.3051.3.2025.GE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück