2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatyzacja procesów obsługi wniosków w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie „Systemu informatycznego” wraz z dostarczeniem, instalacją i konfiguracją niezbędnej infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania bazowego, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania systemu. 2. Jako „System informatyczny” rozumie się dostarczone Zamawiającemu przez Wykonawcę na podstawie licencji oprogramowanie obejmujące „System AI”, Asystenta weryfikującego wnioski w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, narzędzie wspierające proces oceny formalno-merytorycznej wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność, w szczególności poprzez automatyczne analizowanie, porządkowanie i wstępną klasyfikację danych zawartych we wniosku wraz z Narzędziem AI do automatycznego generowania odpowiedzi (AGO) i Narzędziem AI do anonimizacji dokumentów. 3. Funkcjonalność ogólna Asystenta obejmuje wsparcie w procesie oceny poprzez zastosowanie rozwiązań automatyzujących powtarzalne czynności oraz wspomagających podejmowanie decyzji w oparciu o kryteria zawarte w listach sprawdzających. Funkcjonalność ogólna Asystenta zakłada również wykorzystanie nowych technologii, w tym modeli językowych oraz systemów automatyzacji i wsparcia decyzyjnego, przy zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, zwłaszcza z RODO, AI Act oraz wytycznymi programowymi. Celem jest minimalizacja ryzyka błędów wynikających z konieczności ręcznej weryfikacji dużej liczby dokumentów oraz zwiększenie efektywności procesu oceny. 4. Zapewnienie wsparcia technicznego dla oferowanego produktu. 5. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia kompleksowych szkoleń z obsługi i administracji dostarczonego oprogramowania dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników. Szkolenia muszą być przeprowadzone w języku polskim, przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę w zakresie oferowanego systemu 6. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji w zakresie modyfikacji i rozbudowy Systemu informatycznego w maksymalnej ilości 1000 roboczogodzin. Przez modyfikacje Systemu należy rozumieć zmiany Systemu informatycznego mające na celu jego rozwój w tym obsługę weryfikacji wniosków innych Programów i Konkursów ogłoszonych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: ZO.2640.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72300000 Datendienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Automatyzacja procesów obsługi wniosków w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie modyfikacji i rozbudowy Systemu w maksymalnej ilości 1000 roboczogodzin. Przez modyfikacje Systemu należy rozumieć zmiany Systemu mające na celu jego rozwój, w tym obsługę weryfikacji wniosków innych Programów i Konkursów ogłoszonych przez Zamawiającego. Więcej informacji w dokumentach postępowania.