212022-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Regalanlagen – Kompaktní regály Klášter Státní oblastní archiv v Plzni - kompaktní regály 2. část
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompaktní regály Klášter Státní oblastní archiv v Plzni - kompaktní regály 2. část
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky je dodávka a montáž nových a dosud nepoužitých kompaktních a stacionárních policových regálů podle zpracovaného návrhu rozmístění, který je jako Příloha č. 4 nedílnou součástí této zadávací dokumentace
Interne Kennung: SOAP/01-1184/2025-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a montář posuvných a stacionárních policových regálů podle zpracovaného návrhu, který je součástí zadávací dokumentace.