See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Beschreibung: Wynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 724014-2025
Interne Kennung: PZ.293.1592.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje wynajem długoterminowy 20 szt. pojazdów samochodowych na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: PZ.293.1592.2025.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi uwzględniające potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) w ramach Zadania nr 1 - wynajem długoterminowy 20 szt. pojazdów samochodowych na okres 48 miesięcy; Szczegółowe zapisy dot. Prawa opcji opisane zostały w § 2 wzoru Umowy.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wynajem długoterminowy 45 szt. pojazdów samochodowych na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: PZ.293.1592.2025.2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi uwzględniające potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) w ramach Zadania nr 2 - wynajem długoterminowy 45 szt. pojazdów samochodowych na okres 48 miesięcy. Szczegółowe zapisy dot. Prawa opcji opisane zostały w § 2 wzoru Umowy.