See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nu Stichting Quadraam Westeraam Meubilair
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van sticgting Quadraam, locatie het Westeraam. De opdracht is gepubliceerd in het DAS schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung: 390468-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er wordt een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000