2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkcja, montaż oraz postprodukcję filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Beschreibung: 2.1 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na produkcji, montażu oraz postprodukcję filmów (wraz z animacją), zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. 2.2 Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 92110000-5 – Produkcja filmów wideo i kinowych oraz podobne usługi. 2.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: MGW/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkcja, montaż oraz postprodukcja filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia