2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Ostrów Wlkp.- Grabowno Wielkie
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenie usługi przewozu osób środkiem transportu drogowego (autobus) w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z wprowadzeniem przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. całkowitym zamknięciem torowym na linii nr 355, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.489.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi przewozu osób środkiem transportu drogowego (autobus) w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z wprowadzeniem przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. całkowitym zamknięciem torowym na linii nr 355, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer