212307-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – ZZP.261.12.2026 - Usługa druku, oprawy i dostawy dwutygodnika „Ruch Muzyczny” dla Polskiego Wydawnictwa Muzycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZP.261.12.2026 - Usługa druku, oprawy i dostawy dwutygodnika „Ruch Muzyczny” dla Polskiego Wydawnictwa Muzycznego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywne wykonywanie usług druku, oprawy i dostawy wydań dwutygodnika „Ruch Muzyczny” (dalej również jako „Przedmiot zamówienia” lub „Zadanie”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis przedmiotu zamówienia (Część III SWZ - OPZ) oraz Specyfikacja techniczno-cenowa (Załączniki nr 1.1 do IDW). Zamówienie będzie realizowane na zasadach wskazanych w Część II SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywne wykonywanie usług druku, oprawy i dostawy wydań dwutygodnika „Ruch Muzyczny” (dalej również jako „Przedmiot zamówienia” lub „Zadanie”).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania opcji.