2. Verfahren
Verfahren
Titel: RL Zachód - usługa G 2 części 817835, 817845
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usługa G) w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do wzoru umowy.
Interne Kennung: BZ.26.139.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - kurs 817835
Beschreibung: Numer kursu 817835
Interne Kennung: BZ.26.139.2026 - część nr 1
Menge: 72 105 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 9 361 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 9361 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - kurs 817845
Beschreibung: nr kursu 817845
Interne Kennung: BZ.26.139.2026 - część nr 2
Menge: 41 998 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,