2. Verfahren
Verfahren
Titel: Touchscreens
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van Touchscreens aan opdrachtgever. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De volgende diensten maken onderdeel uit van de opdracht: 1. Advisering, levering, montage, installatie, garantie- en serviceverlening en reparatie van de geleverde Touchscreens en aanverwante artikelen zoals liften; 2. Site survey (bezichtiging van de ruimten waar de betreffende Touchscreens geplaatst dienen te worden. Dit om eventuele problemen bij de installatie te voorkomen) van tevoren voor nieuwe opstellingen; 3. Garantieafhandeling van de door opdrachtnemer geleverde Touchscreens; 4. Training & opleiding op verzoek van opdrachtgever voor medewerkers en docenten van opdrachtgever. De inhoud van de training wordt in overleg bepaald. Het doel van de aan te besteden opdracht is het op praktische wijze voorzien in kwalitatief goede touchscreens die een zeer hoge mate van beschikbaarheid hebben. De verwachting is dat er gedurende de contractperiode in totaal 135 touchscreens geleverd dienen te worden. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt. Verwachte afname: Touchscreens 86 inch 135 De komende 3 jaar verwacht opdrachtgever een grote vervanging van de huidige apparatuur (voornamelijk beamers) voor touchscreens.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1