212355-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Renovatie en heropbouw kleuter en lagere school scholencampus Westdiep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en heropbouw kleuter en lagere school scholencampus Westdiep
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk (niet-limitatief): Fase A / VERBOUWING A-blok = vast gedeelte - Gedeeltelijke afbraak binneninrichting - Vernieuwen riolering - Na-isoleren dak - Vervangen buitenschrijnwerk - Vervangen gevel door geïsoleerd houtskelet met plaatmateriaal - Vervangen gevel door massiefbouw met parament (gelijkvloers) - Vernieuwen binneninrichting met akoestische wanden & plafond - Vast meubilair - Vernieuwen technische uitrusting Fase B / NIEUWBOUW = voorwaardelijk gedeelte - Betonstructuur voor nieuwbouwvleugel en sporthal - Gevels in massiefbouw met parament - Gevels sporthal gedeeltelijk in geprofileerde sandwichpanelen - Aanleg riolering - Groendak als educatieve daktuin - Binneninrichting in akoestische wanden & plafond - Technische installaties Fase C / SPEELPLAATSEN = voorwaardelijk gedeelte - Overdekte speelplaats met staalstructuur en gepolierde betonplaat, met open speelplaats op het dak - Aanleg open speelplaats in kleinschalig materiaal - Verbouwing gestript volume middenblok tot speelburcht - Aanleg riolering en infiltratiezones - Aanleg van nieuwe terreinprofilering met groenzones, natuurlijke speelzones, infiltratiekommen en speelheuvels - Aanleg van beplantingen: bomen, heesters en hagen, vaste planten, gazon voor speeltuin en daktuin.
Interne Kennung: 2515p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2515p - 1
Beschreibung: Renovatie en Heropbouw van een Kleuter- en lagere schoolCampus Westdiep
Interne Kennung: 1