2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa całodobowa ochrona fizyczna obiektów, osób i mienia III Oddziału ZUS w Warszawie na lata 2025-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej, całodobowej ochrony fizycznej obiektów, osób i mienia w III Oddziale ZUS w Warszawie oraz podległych jednostkach, poprzez: a) dozór obiektów przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, b) podejmowanie działań patroli i grup interwencyjnych, c) zamykanie i otwieranie określonych obiektów i przekazywanie do depozytu kluczy do obiektów. Przedmiot zamówienia obejmuje zapewnienie przez Wykonawcę ww. usług całodobowo (w zakresie bezpośredniej stałej ochrony fizycznej – zgodnie z godzinami funkcjonowania posterunków), przez wszystkie dni tygodnia w danym roku.
Vorherige Bekanntmachung: 749723-2024
Interne Kennung: 550000.271.14.2024-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, uregulowanego w Dziale II Rozdziale 3 Oddziale 2 ustawy oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W postępowaniu ma zastosowanie art. 359 pkt 1) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001