2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice
Beschreibung: Sektor I: Pielgrzymowice; Jarząbkowice; Golasowice; Pawłowice: ul. Wspólna, ul. Rolników, ul. Młyńska i ul. Radosna; Sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, ul. Rolników, ul. Młyńskiej i ul. Radosnej; Osiedle Pawłowice; Pniówek: nieruchomości oznaczone numerami ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, ul. Szybowa, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora Sektor III: Warszowice, z wyłączeniem ul. Granica, ul. Szybowej, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora; Krzyżowice; Pniówek, z wyłączeniem nieruchomości oznaczonych numerami ul. Polna 54 i 56; 1.2. Zakres prac obejmuje wykonanie: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice, b) wyposażenie wskazanych nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną (wg wykazu) w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc - punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja, d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę), e) wyposażenie w kontenery i obsługę gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych łącznie z zagospodarowaniem zebranych odpadów (dotyczy zadania nr 2 - Sektor II), f) wyposażenie w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz segregowane punktów zbiórki odpadów w zabudowie wielorodzinnej (wg wykazu) oraz mycie tych pojemników (dotyczy zadania nr 2 - Sektor II).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sektor I: Pielgrzymowice; Jarząbkowice; Golasowice; Pawłowice: ul. Wspólna, ul. Rolników, ul. Młyńska i ul. Radosna
Beschreibung: 1.2. Zakres prac obejmuje wykonanie: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice, b) wyposażenie wskazanych nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną (wg wykazu) w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc - punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja, d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę),
Los: LOT-0002
Titel: Sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, ul. Rolników, ul. Młyńskiej i ul. Radosnej; Osiedle Pawłowice; Pniówek: nieruchomości oznaczone numerami ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, ul. Szybowa, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora
Beschreibung: 1.2. Zakres prac obejmuje wykonanie: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice, b) wyposażenie wskazanych nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną (wg wykazu) w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc - punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja, d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę), e) wyposażenie w kontenery i obsługę gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych łącznie z zagospodarowaniem zebranych odpadów (dotyczy zadania nr 2 - Sektor II), f) wyposażenie w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz segregowane punktów zbiórki odpadów w zabudowie wielorodzinnej (wg wykazu) oraz mycie tych pojemników (dotyczy zadania nr 2 - Sektor II).
Los: LOT-0003
Titel: Sektor III: Warszowice, z wyłączeniem ul. Granica, ul. Szybowej, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora; Krzyżowice; Pniówek, z wyłączeniem nieruchomości oznaczonych numerami ul. Polna 54 i 56