See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo Produkcyjny - gr. mat. 295-27-17
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo Produkcyjny - gr. mat. 295-27-17. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 57203-2025
Interne Kennung: 512501119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 512600099
Beschreibung: IWENT Sp. z o.o.
Interne Kennung: 512600099