212523-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – Dodávky léků - csDMARD II. 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky léků - csDMARD II. 2026
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků methotrexat – L04AX03, leflunomid – L04AA13, hydroxychlorochin – P01BA02.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelMethotrexat III.
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků methotrexat – L04AX03.
Interne Kennung3 část
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z kupní smlouvy na veřejnou zakázku. Výhrada se týká možnosti změny ceny, a to za podmínek uvedených v kupní smlouvě.
LosLOT-0001
TitelMethotrexat I.
Interne Kennung1 část
LosLOT-0007
TitelLeflunomid II.
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků leflunomid – L04AA13.
Interne Kennung7 část
LosLOT-0002
TitelMethotrexat II.
Interne Kennung2 část
LosLOT-0004
TitelMethotrexat IV.
Interne Kennung4 část
LosLOT-0005
TitelMethotrexat V.
Interne Kennung5 část
LosLOT-0006
TitelLeflunomid I.
Interne Kennung6 část
LosLOT-0008
TitelHydroxychlorochin
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků hydroxychlorochin – P01BA02.
Interne Kennung8 část