See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het huren van hoogtewerkers
Beschreibung: De stad Antwerpen heeft jaarlijks tientallen hoogtewerkers nodig voor verscheidene doeleinden. Zowel voor wederkerende als, éénmalige (ad hoc) opdrachten. Er wordt van de leverancier verwacht dat hij voor elke opdracht een gepast toestel kan voorstellen, en kan beargumenteren waarom dit toestel geschikt is om de omschreven opdracht uit te voeren.
Interne Kennung: GAC_2025_03687
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44481000 Drehleitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03687 - 1
Interne Kennung: 1