2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa koszulek służbowych polo w kolorze czarnym oraz koszulek t-shirt
Beschreibung: Zamówieniem objęto dostawę: koszulek służbowych polo w kolorze czarnym (w ramach części 1 zamówienia) oraz koszulek t-shirt (w ramach części 2 zamówienia), przy czym oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Dostarczone w ramach realizacji zamówienia przedmioty umundurowania muszą pochodzić z bieżącej produkcji i muszą być nowe i zgodne z wymaganiami Zamawiającego. Przedmiot objęty zamówieniem opcjonalnym będzie tożsamy z przedmiotem objętym zamówieniem podstawowym. Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywać się będzie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy zakupowej Marketplanet - pod adresem: https://kgsg.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: Sprawa nr 27/BF/BTiZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. O zamówienie może się ubiegać Wykonawca który: 1) nie podlega wykluczeniu z art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, z art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) i z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r., przy czym podstawy wykluczenia określono szczegółowo w Sekcji 2.1.6 niniejszego ogłoszenia; 2) spełnia warunki udziału w postępowaniu określone w Sekcji 5.1.9 niniejszego ogłoszenia. 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty i oświadczenia: 1) oświadczenie na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej jednolitym dokumentem lub JEDZ. 2) Oświadczenia, dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514); 3) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, musi złożyć wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów oraz oświadczenie/a tego podmiotu potwierdzające brak podstaw do jego wykluczenia oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby. 4) Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, wówczas składa dokumenty zgodnie z par.4 Rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz.U.2020.2415 z późn. zm.). Rodzaje dokumentów, zasady ich składania przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawców i podmioty zagraniczne określone zostały w SWZ. 5) Sposób sporządzenia podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. poz. 2452) oraz w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. poz. 2415 z późn. zm.). 6) Klauzula informacyjna RODO zgodnie z rozdz. XXI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39560000 Diverse Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia - dostawa koszulek służbowych polo w kolorze czarnym
Beschreibung: Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa 1.500 sztuk koszulek służbowych polo w kolorze czarnym - w ramach zamówienia podstawowego oraz maksymalnie do 1.500 sztuk koszulek służbowych polo w kolorze czarnym - w ramach zamówienia objętego prawem opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1a do SWZ. Dostarczone w ramach realizacji zamówienia koszulki muszą pochodzić z bieżącej produkcji, być nowe i zgodne z wymaganiami Zamawiającego. Po podpisaniu umowy Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia wzoru przedmiotu umowy wraz z dokumentacją – zgodnie z treścią §2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 3a do SWZ. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Wykonawca zrealizuje zamówienie podstawowe w terminie do 90 dni licząc od dnia podpisania umowy. Wykonawca przed złożeniem oferty może obejrzeć w siedzibie Zamawiającego (00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38) wzór koszulek aktualnie użytkowanych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty z osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami).
Interne Kennung: 27/BF/BTiZ/26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia objętego prawem opcji jest dostawa do 1.500 sztuk koszulek służbowych polo w kolorze czarnym. Przedmiot objęty zamówieniem opcjonalnym będzie tożsamy z przedmiotem objętym zamówieniem podstawowym. 2. W przypadku skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej nie później niż w ciągu 30 dni licząc od dnia podpisania umowy. W oświadczeniu Zamawiający poda ostateczną liczbę i rozmiary przedmiotu umowy zamawianego w ramach prawa opcji. 3. Wykonawca zrealizuje opcję w terminie do 90 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia - dostawa koszulek (t-shirt)
Beschreibung: Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa 5.000 sztuk koszulek koszulek (t-sfirt) - w ramach zamówienia podstawowego oraz maksymalnie do 3.000 sztuk koszulek (t-shirt) - w ramach zamówienia objętego prawem opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1b do SWZ. Dostarczone w ramach realizacji zamówienia koszulki muszą pochodzić z bieżącej produkcji, być nowe i zgodne z wymaganiami Zamawiającego. Po podpisaniu umowy Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia wzoru przedmiotu umowy wraz z dokumentacją – zgodnie z treścią §2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 3b do SWZ. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Wykonawca zrealizuje zamówienie podstawowe w terminie do 90 dni licząc od dnia podpisania umowy. Wykonawca przed złożeniem oferty może obejrzeć w siedzibie Zamawiającego (00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38) wzór koszulek aktualnie użytkowanych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty z osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami).
Interne Kennung: 27/BF/BTiZ/2026
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia objętego prawem opcji jest dostawa do 3.000 sztuk koszulek (t-shirt). Przedmiot objęty zamówieniem opcjonalnym będzie tożsamy z przedmiotem objętym zamówieniem podstawowym. 2. W przypadku skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej nie później niż w ciągu 30 dni licząc od dnia podpisania umowy. W oświadczeniu Zamawiający poda ostateczną liczbę i rozmiary przedmiotu umowy zamawianego w ramach prawa opcji. 3. Wykonawca zrealizuje opcję w terminie do 90 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.