212548-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa środków dezynfekcyjnych (skóra, błony śluzowe) dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych (skóra, błony śluzowe) dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych (skóry i błon śluzowych) dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie- 16 pakietów. Termin realizacji zamówienia : dostawy sukcesywne w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy, nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu wyszczególnionego w kosztorysie szczegółowym (pakiecie).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 dezynfekcja -antyseptyka rąk i skóry.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Wartość przedmiotu zamówienia zrealizowanego w ramach prawa opcji dla każdego pakietu nie może przekroczyć 50% wartości danego pakietu, a łączna wartość wszystkich opcji nie może przekroczyć 50% całkowitej wartości umowy (obejmującej zamówienie podstawowe i wszystkie opcje). 4. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. Ilość zamawianego w ramach umowy towaru może być różna od ilości określonej w opisie przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 dezynfekcja -gojenie ran
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 dezynfekcja- antyseptyka błon śluzowych, skóry
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 dezynfekcja
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 dezynfekcja - dezynfekcja skóra
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 dezynfekcja saszetki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 dezynfekcja - Sala Oper, Ginekologia, Urologia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 dezynfekcja - mycie i dezynfekcja rąk - blok operacyjny, antyseptyka rąk oddziały
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 antyseptyka ran
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 antyseptyka ran
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 dezynfekcja jamy ustnej
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 dezynf. jamy ustnej płyn
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 pielęgnacja rąk
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 dezynfekcja -antyseptyka rąk
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 Pianka, chusteczki i kremy ochronne
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 dezynfekcja -antyseptyka rąk