212564-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Łosośnicy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Łosośnicy
BeschreibungDostawa nowego, średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Łosośnica. Pojazd zostanie dostarczony wraz z wyposażeniem. Specyfikację pojazdu i wyposażenia zawiera załącznik nr 6 i nr 6a do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung84120-2025
Interne KennungZP.271.3.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Dostawa nowego, średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Łosośnica. Pojazd zostanie dostarczony wraz z wyposażeniem. Specyfikację pojazdu i wyposażenia zawiera załącznik nr 6 i nr 6a do SWZ. 2. Standardy jakościowe odnoszące się do głównych elementów przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 6 i nr 6a do SWZ. 3. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.15 Wzmocnienie służb ratownictwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Menge1 Stück