2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lektoři na školení zkušebních komisařů v Pardubicích
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výběr ekonomicky nejvýhodnější nabídky na služby spočívající v provádění dílčích činností v rámci školení zkušebních komisařů dle zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: Lektoři na školení zkušebních komisařů v Pardubicích
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ a ve spojení s § 222 odst. 2 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy umožňující navýšení odměn za služby uvedené v čl. 3.1 této smlouvy za podmínek uvedených v čl. 3.5.