2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz selektywnie zebranych od: - właścicieli nieruchomości zamieszkałych, - nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, - nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele nie zawarli umowy na odbiór odpadów położonych na terenach gmin - uczestników Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Przedmiot zamówienia podzielony został na pięć (5) następujących części: a) Część I – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora I obejmującego obszar terytorialny: Gminy Rydzyna, Miasta Leszno, Gminy Święciechowa, Gminy Lipno, Gminy Krzemieniewo, Gminy Osieczna, Gminy Wijewo. b) Część II – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora II obejmującego obszar terytorialny: Gminy Rawicz, Gminy Miejska Górka, Gminy Jutrosin, Gminy Pakosław. c) Część III – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora III obejmującego obszar terytorialny: Gminy Śmigiel, Gminy Krzywiń. d) Część IV – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora IV obejmującego obszar terytorialny: Gminy Bojanowo, Gminy Poniec. e) Część V – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora V obejmującego obszar terytorialny: Gminy Gostyń, Gminy Krobia, Gminy Pępowo, Gminy Pogorzela.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora I.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz selektywnie zebranych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno - wypoczynkowe oraz z nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele nie zawarli umowy na odbiór odpadów położonych na terenach gmin - uczestników Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 11 do SWZ. Dokumenty postępowania znajdują się na stronie https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1258441. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Ustawy Pzp. Udzielenie zamówień, o których mowa wyżej polegać będzie na powtórzeniu, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego, podobnych usług w okresie nie dłuższym niż 18 miesięcy lub do kwoty stanowiącej równowartość 100% zamówienia podstawowego i nastąpi na zasadach i warunkach określonych w umowie podstawowej. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że dotychczasowy Wykonawca realizował usługi objęte zamówieniem podstawowym z najwyższą starannością, a także że Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, jak również strony w wyniku negocjacji uzgodnią wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora II.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora III.
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora IV.
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora V.