See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów, konserwacji i napraw systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 2025-2026 (3 zadania)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 1 Konserwacja i przegląd techniczny systemów alarmowych (SA), systemów kontroli dostępu (SKD), telewizyjnych systemów nadzoru (TSN) co 6 miesięcy – dwa razy w roku, elektronicznych depozytorów kluczy (EDK) – raz w roku oraz usługa pogotowia technicznego (serwisu), a także wymiany części i urządzeń w ramach napraw zleconych w/w systemów w latach 2025-2026 : 1) 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 2) Delegatura Wojskowa Ochrony Przeciwpożarowej ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 3) Delegatura Departamentu Kontroli ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 4) Delegatura Wojskowej Inspekcji Gospodarki Energetycznej ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 5) Wojskowy Dozoru Techniczny – Delegatura we Wrocławiu ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 6) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych ul. Obornicka 108 Wrocław. 7) Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu ul. Obornicka 126, ul. Ligocka 2-4 Wrocław. 8) Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych ul. Obornicka 128A, Wrocław. 9) Wojskowe Biuro Emerytalne ul. Obornicka 128a Wrocław. 10) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji ul. Obornicka 130 Wrocław. 11) 20 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe ul. Saperów 22-24 Wrocław. 12) Wojskowy Sąd Garnizonowy ul. Saperów 22-24 Wrocław. 13) Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej ul. Ślężna 158 Wrocław. 14) Kościół Garnizonowy ul. św. Elżbiety 1/2 we Wrocławiu. 15) 2 Wojskowy Szpital Polowy ul. Hallera 36-38 Wrocław. 16) 4 Regionalna Baza Logistyczna ul. Pretficza 28 Wrocław. 17) 4 Regionalna Baza Logistyczna – filia „Andrzejówka” ul. Pretficza 14/16 Wrocław. 18) Regionalne Centrum Informatyki ul. Pretficza 28 Wrocław. 19) Regionalne Centrum Informatyki ul. Gajowicka 118-120 Wrocław. 20) Regionalne Centrum Informatyki ul. Graniczna 13 Wrocław. 21) Regionalne Centrum Informatyki m. Wilczyn Leśny k. Obornik Śląskich. 22) 10 Brygada Łączności ul. Trzmielowicka 28 Wrocław. 23) 8 Baza Lotnictwa Transportowego ul. Graniczna 13 Wrocław. 24) 31 batalion radiotechniczny ul. Graniczna 13 Wrocław. 25) 31 batalion radiotechniczny - 241 krt m. Pietrzykowice. Zadanie nr 2: Konserwacja i przegląd techniczny systemów alarmowych (SA), systemów kontroli dostępu (SKD), telewizyjnych systemów nadzoru (TSN) co 6 miesięcy – dwa razy w roku oraz usługa pogotowia technicznego (serwisu), a także wymiany części i urządzeń w ramach napraw zleconych w/w systemów w latach 2025-2026 : 1) 3 Wojskowy Ośrodek Metrologii ul. Wileńska 14 Oleśnica. 2) Archiwum Wojskowe ul. Wileńska 14 Oleśnica. 3) Warsztaty Techniczne Oleśnica ul. Wileńska 14 Oleśnica. 4) Wojskowe Centrum Rekrutacji w Brzegu ul. B. Chrobrego 21 Brzeg. 5) Rejonowe Warsztaty Techniczne Jastrzębie m. Jastrzębie k. Namysłowa. 6) Skład Jastrzębie m. Jastrzębie k. Namysłowa. Zadanie nr 3: Konserwacja i przegląd techniczny systemów alarmowych (SA), systemów kontroli dostępu (SKD), telewizyjnych systemów nadzoru (TSN) co 6 miesięcy – dwa razy w roku, oraz usługa pogotowia technicznego (serwisu), a także wymiany części i urządzeń w ramach napraw zleconych w/w systemów w latach 2025-2026 : 1) Wydział Żandarmerii Wojskowej ul. Hallera 36/38 Wrocław, 2) Centralny Wojskowy Ośrodek Metrologii w Miliczu ul. Wojska Polskiego 30 Milicz, 3) Skład Milicz ul. Wojska Polskiego 30 Milicz, 4) 1 pułk saperów ul. Sikorskiego 6 Brzeg, 5) Klub Garnizonowy w Brzegu ul. Piastowskiej 4 Brzeg, 6) 1 pułk saperów – strzelnica ul. Poligonowa Pawłów, 7) Regionalne Centrum Informatyki – Węzeł teleinformatyczny ul. Sikorskiego 6 Brzeg. 8) 22 batalion piechoty górskiej ul. Walecznych 59 Kłodzko, 9) Klub Garnizonowy w Kłodzku ul. Walecznych 28 Kłodzko, 10) Placówka Żandarmerii ul. Walecznych 59 Kłodzko, 11) Regionalne Centrum Informatyki – Węzeł Teleinformatyczny ul. Walecznych 59 Kłodzko,13 12) Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kłodzku ul. Walecznych 59-61 Kłodzko.
Interne Kennung: INFR/566/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przeglądów, konserwacji i naprawy systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 2025-2026 - ZADANIE NR 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 Konserwacja i przegląd techniczny systemów alarmowych (SA), systemów kontroli dostępu (SKD), telewizyjnych systemów nadzoru (TSN) co 6 miesięcy – dwa razy w roku, elektronicznych depozytorów kluczy (EDK) – raz w roku oraz usługa pogotowia technicznego (serwisu), a także wymiany części i urządzeń w ramach napraw zleconych w/w systemów w latach 2025-2026 : 1) 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 2) Delegatura Wojskowa Ochrony Przeciwpożarowej ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 3) Delegatura Departamentu Kontroli ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 4) Delegatura Wojskowej Inspekcji Gospodarki Energetycznej ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 5) Wojskowy Dozoru Techniczny – Delegatura we Wrocławiu ul. Obornicka 100-102 Wrocław. 6) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych ul. Obornicka 108 Wrocław. 7) Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu ul. Obornicka 126, ul. Ligocka 2-4 Wrocław. 8) Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych ul. Obornicka 128A, Wrocław. 9) Wojskowe Biuro Emerytalne ul. Obornicka 128a Wrocław. 10) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji ul. Obornicka 130 Wrocław. 11) 20 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe ul. Saperów 22-24 Wrocław. 12) Wojskowy Sąd Garnizonowy ul. Saperów 22-24 Wrocław. 13) Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej ul. Ślężna 158 Wrocław. 14) Kościół Garnizonowy ul. św. Elżbiety 1/2 we Wrocławiu. 15) 2 Wojskowy Szpital Polowy ul. Hallera 36-38 Wrocław. 16) 4 Regionalna Baza Logistyczna ul. Pretficza 28 Wrocław. 17) 4 Regionalna Baza Logistyczna – filia „Andrzejówka” ul. Pretficza 14/16 Wrocław. 18) Regionalne Centrum Informatyki ul. Pretficza 28 Wrocław. 19) Regionalne Centrum Informatyki ul. Gajowicka 118-120 Wrocław. 20) Regionalne Centrum Informatyki ul. Graniczna 13 Wrocław. 21) Regionalne Centrum Informatyki m. Wilczyn Leśny k. Obornik Śląskich. 22) 10 Brygada Łączności ul. Trzmielowicka 28 Wrocław. 23) 8 Baza Lotnictwa Transportowego ul. Graniczna 13 Wrocław. 24) 31 batalion radiotechniczny ul. Graniczna 13 Wrocław. 25) 31 batalion radiotechniczny - 241 krt m. Pietrzykowice.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung, 35121700 Alarmsysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Okres realizacji zamówienia podstawowego od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r. z możliwością skorzystania z zamówienia opcjonalnego do 31 marca 2027 r.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa przeglądów, konserwacji i naprawy systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 2025-2026 - ZADANIE NR 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Konserwacja i przegląd techniczny systemów alarmowych (SA), systemów kontroli dostępu (SKD), telewizyjnych systemów nadzoru (TSN) co 6 miesięcy – dwa razy w roku oraz usługa pogotowia technicznego (serwisu), a także wymiany części i urządzeń w ramach napraw zleconych w/w systemów w latach 2025-2026 : 1) 3 Wojskowy Ośrodek Metrologii ul. Wileńska 14 Oleśnica. 2) Archiwum Wojskowe ul. Wileńska 14 Oleśnica. 3) Warsztaty Techniczne Oleśnica ul. Wileńska 14 Oleśnica. 4) Wojskowe Centrum Rekrutacji w Brzegu ul. B. Chrobrego 21 Brzeg. 5) Rejonowe Warsztaty Techniczne Jastrzębie m. Jastrzębie k. Namysłowa. 6) Skład Jastrzębie m. Jastrzębie k. Namysłowa.
Interne Kennung: Zadanie nr 2