See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy części zamiennych do zgarniaczy płytkowych zanieczyszczeń przenośników taśmowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części zamiennych do zgarniaczy płytkowych zanieczyszczeń przenośników taśmowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 786335-2024
Interne Kennung: PZP/TWD/09234/2024/248/P/AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Część nr 1 - ZGARNIACZE typu MAS 830 NG1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ZGARNIACZY typu MAS 830 NG1
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 - ZGARNIACZE typu HOSCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ZGARNIACZY typu HOSCH
Interne Kennung: Zamówienie nr 2