2. Verfahren
Verfahren
Titel: Celoroční komplexní údržba veřejné a silniční zeleně v MČ Brno-Starý Lískovec
Beschreibung: OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ Předmětem plnění veřejné zakázky je celoroční provádění úplné, řádné a bezvadné: - komplexní údržby veřejné zeleně, - komplexní údržby silniční zeleně, - sběr a likvidace psích exkrementů. Podrobný rozsah všech výše uvedených služeb je zadavatelem blíže specifikován ve SMLOUVĚ a v jejich přílohách. Součástí předmětu plnění je provedení souvisejících prací, dodávek a činností. Související činnosti jsou předmětem plnění veřejné zakázky a jako takové musí být zahrnuty do nabídkové ceny. Specifikace těchto činností je podrobně uvedena ve SMLOUVĚ a v jejich přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1