212799-2026 - Ergebnis
Polen – Blutbeutel – DOSTAWA POJEMNIKÓW DO POBIERANIA I PREPARATYKI KRWI DLA REGIONALNEGO CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RACIBORZU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA POJEMNIKÓW DO POBIERANIA I PREPARATYKI KRWI DLA REGIONALNEGO CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RACIBORZU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi w ilości 70 000 sztuk. Przedmiotem zamówienia są pojemniki z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi.
Vorherige Bekanntmachung728151-2025
Interne KennungRCKiK 08/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
LosLOT-0001