See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/81/25/LGT/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu Chirurgii Klatki Piersiowej (Torakochirurgii) w Centrum Torakochirurgii i/lub w Poradni Chirurgii Klatki Piersiowej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii klatki piersiowej w Centrum Torakochirurgii i/lub w Poradni Chirurgii Klatki Piersiowej DCOPiH we Wrocławiu, w wymiarze czasu pracy nie mniejszym niż 160 godziny/miesiąc w ordynacji podstawowej, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001