212819-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Sprzątanie obiektów, sprzątanie i utrzymanie terenu oraz wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem budynków Oddziału Regionalnego i podległych Biur Powiatowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie obiektów, sprzątanie i utrzymanie terenu oraz wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem budynków Oddziału Regionalnego i podległych Biur Powiatowych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie kompleksowych usług na rzecz Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i 19 Biur Powiatowych ARiMR, obejmujących następujące elementy: 1) sprzątanie obiektów (w tym mycie okien oraz mechaniczne czyszczenie i konserwacja posadzek) ) Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i 19 Biur Powiatowych, 2) sprzątanie i utrzymanie terenu zewnętrznego przy obiektach Oddziału Regionalnego i Biur Powiatowych, 3) wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem budynków Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i podległych Biur Powiatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: BOR02.2610.01.2025.BL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie przepisu art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, z uwagi na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90611000 Straßenreinigung, 90620000 Schneeräumung, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie kompleksowych usług na rzecz Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i podległych Biur Powiatowych ARiMR, obejmujących następujące elementy: 1) sprzątanie obiektów (w tym mycie okien oraz mechaniczne czyszczenie i konserwacja posadzek) ) Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i 19 Biur Powiatowych, 2) sprzątanie i utrzymanie terenu zewnętrznego przy obiektach Oddziału Regionalnego i Biur Powiatowych, wymienionych w Załączniku nr 1 do Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ, 3) wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem budynków Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu i podległych Biur Powiatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami.