2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smlouva o poskytování bezpečnostních služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v nepřetržité (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) fyzické ostraze a vzdáleném dohledu v objektech zadavatele, zahrnující činnosti jako je obchůzkový a klíčový režim, obsluha technických prostředků, bezpečnostní kontrola fyzických osob a dopravních prostředků, provádění činností spojených s krizovými stavy a mimořádnými událostmi apod. Dodavatel bude rovněž zajišťovat i ochranný bezpečnostní doprovod, tj. ochranný převoz osob, hotovosti nebo majetku dle objednávek zadavatele. Součástí plnění bude rovněž připojení ostrovního zabezpečovacího systému – ústředna PZTS typu DIGIPLEX EVO 192, verze 7.3, prostorová čidla Paradox PRO, magnetické kontakty MAM, detektory tříštění skla Sentrol shatter PRO a vnitřní siréna – v budově na adrese U Lužického semináře 90/13, 118 12 Praha 1 - Malá Strana na pult centralizované ochrany dodavatele včetně servisu stávajícího systému a provádění předepsaných revizí a poskytování služeb vzdáleného dohledu pro tuto budovu.
Interne Kennung: MSMT-22752/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána jako nadlimitní veřejná zakázka na služby ve zjednodušeném režimu podle § 129 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Úplné znění zadávacích podmínek, pravidel postupu zadavatele, pravidel hodnocení nabídek a podmínek uzavření smlouvy je obsaženo v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou uveřejněny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) přesun fyzické ostrahy na detašované pracoviště (v rámci hlavního města Prahy) v případě nenadálé mimořádné události, jako mohou být například stávka, přírodní katastrofa, zhoršená bezpečnostní situace v České republice v důsledku terorismu, nepokojů, válečného stavu nebo dalších mimořádných událostí, které zadavatel není v současné době schopen přesně vymezit a jejichž povaha by takový přesun pracovišť zadavatele vyžadovala; b) rozšíření služeb fyzické ostrahy na budovu Senovážné náměstí 977/24, 110 00 Praha 1 - Nové Město v případě, že bude dokončena realizace technického zabezpečení budov zadavatele s připojením k dohledovému centru nebo dojde-li k dislokaci zaměstnanců zadavatele do předmětné budovy; c) odpojení budovy Lužický seminář 13 od PCO dodavatele a připojení všech budov zadavatele dle odst. 2.2 ZP a dále budov Senovážné náměstí 24 dle písm. b) tohoto odstavce a archivu zadavatele na adrese Keltská 237, 252 41 Dolní Břežany - Lhota na nově vybudované dohledové centrum, jakmile bude realizace dohledového centra dokončena; d) zajišťování provozu dohledového centra a jeho stálé obsazení 1 pracovníkem dohledového centra v non-stop režimu v pracovní i mimopracovní dny, jakmile bude realizace dohledového centra dokončena a e) navýšení či snížení cen za plnění formou inflační doložky ve Smlouvě v případě, že si to vyžádá další vývoj ekonomické situace, zejména zvýšení nákladů dodavatele v důsledku nárůstu inflace, f) zajištění zvýšeného počtu osob ostrahy v případě událostí, konaných v budovách Zadavatele, při kterých se očekává zvýšená přítomnost veřejnosti. Dodavatel je v tomto případě povinen zajistit vhodné personální obsazení osobami, jež musí splňovat požadavky uvedené v Článku VI. Smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje rovněž změnu dodavatele.