See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzedaży biletów obowiązujących w publicznym transporcie zbiorowym organizowanym przez Gminę Białystok, a w szczególności: elektronicznych biletów okresowych imiennych i na okaziciela, papierowych biletów jednorazowych oraz doładowywania elektronicznej portmonetki na elektronicznej Białostockiej Karcie Miejskiej w 17 Punktach Obsługi Klienta (POK) przy użyciu sprzętu powierzonego przez Zamawiającego.
Interne Kennung: BKM-I.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK SKŁADOWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzedaży biletów obowiązujących w publicznym transporcie zbiorowym organizowanym przez Gminę Białystok, a w szczególności: elektronicznych biletów okresowych imiennych i na okaziciela, papierowych biletów jednorazowych oraz doładowywania elektronicznej portmonetki na elektronicznej Białostockiej Karcie Miejskiej przy użyciu sprzętu powierzonego przez Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK LIPOWA
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK PRZEJŚCIE PODZIEMNE
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK ANTONIUKOWSKA
Los: LOT-0005
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK BIAŁOSTOCZEK
Los: LOT-0006
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK DZIESIĘCINY
Los: LOT-0007
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK MICKIEWICZA
Los: LOT-0008
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK NOWE MIASTO
Los: LOT-0009
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK PIASKI
Los: LOT-0010
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK SIENKIEWICZA
Los: LOT-0011
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK SŁONECZNY STOK
Los: LOT-0012
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK SURASKA/SKŁODOWSKIEJ
Los: LOT-0013
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK TBS
Los: LOT-0014
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK ZIELONE WZGÓRZA
Los: LOT-0015
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK ZWYCIĘSTWA PKP
Los: LOT-0016
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK KLEOSIN
Los: LOT-0017
Titel: Usługa sprzedaży biletów obowiązujących w Białostockiej Komunikacji Miejskiej - POK ZAŚCIANKI