212932-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2. Zamówienie podzielono na 23 części: CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk CZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy CZĘŚĆ NR 4 – Leki różne CZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki CZĘŚĆ NR 6 - Leki różne CZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające CZĘŚĆ NR 8 – Leki różne CZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne CZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne CZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy CZĘŚĆ NR 14 – Leki różne CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne CZĘŚĆ NR 16 – Leki różne CZĘŚĆ NR 17 – Leki różne CZĘŚĆ NR 18 - Leki różne CZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające CZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne CZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające CZĘŚĆ NR 22 - Insuliny CZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne UWAGA! • Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692100 Infusionslösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ NR 4 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 4 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ NR 6 - Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 6 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692100 Infusionslösungen
LosLOT-0008
TitelCZĘŚĆ NR 8 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 8 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0009
TitelCZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0010
TitelCZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0011
TitelCZĘŚĆ NR 11 - Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0012
TitelCZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0013
TitelCZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
LosLOT-0014
TitelCZĘŚĆ NR 14 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 14 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0015
TitelCZĘŚĆ NR 15 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0016
TitelCZĘŚĆ NR 16 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 16 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0017
TitelCZĘŚĆ NR 17 – Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 17 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0018
TitelCZĘŚĆ NR 18 - Leki różne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 18 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0019
TitelCZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0020
TitelCZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0021
TitelCZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0022
TitelCZĘŚĆ NR 22 - Insuliny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 22 - Insuliny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
LosLOT-0023
TitelCZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).