2. Verfahren
Verfahren
Titel: SaaS-oplossing voor capaciteitsplanning (“Monitor Plancapaciteit”)
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering, implementatie, het beheer en de doorontwikkeling van een volledig SaaS-gebaseerde Monitor Plancapaciteit voor de provincies Noord-Holland en Flevoland. De Provincie Noord-Holland treedt op als penvoerder van deze aanbesteding, waarbij de Provincie Flevoland als deelnemer is aangesloten. Het platform ondersteunt het invoeren, valideren, ontsluiten en rapporteren van gegevens over woningbouwplannen, inclusief dashboards, kaartweergaven, koppelingen met landelijke en gemeentelijke databronnen en functionaliteiten voor samenwerking met ketenpartners. Het doel is een toekomstbestendige, veilige en gebruiksvriendelijke oplossing die aansluit op de Basisset 2.0 Landelijke Monitoring Voortgang Woningbouw en welke bijdraagt aan een betere regie op de woningbouwopgave. Voor een uitgebreidere beschrijving van de aard en omvang van de opdracht wordt verwezen naar de inschrijvingsleidraad. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: TN-537183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48482000 Business-Intelligence-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SaaS-oplossing monitoer plancapaciteit
Beschreibung: Zie Inschrijvingsleidraad. Zie Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In onderhavige opdracht is voorzien in een optionele verlenging van tweemaal 12 maanden.