213024-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dodávka vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno a MŠ při Biskupském gymnáziu Brno III.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno a MŠ při Biskupském gymnáziu Brno III.
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nového vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno (laboratorní vybavení, výukové pomůcky a IT vybavení vč. související elektroniky), jejichž účelem je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti středoškolského vzdělávání a zvýšení její dostupnosti (dále jen „předmět veřejné zakázky“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39162110 Lehrbedarf, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno a MŠ při Biskupském gymnáziu Brno III. - část 1
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nového vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno (laboratorní vybavení), jejichž účelem je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti středoškolského vzdělávání a zvýšení její dostupnosti.
Interne KennungČást 1 – laboratorní vybavení
LosLOT-0003
TitelDodávka vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno a MŠ při Biskupském gymnáziu Brno III. - část 3
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nového vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno (IT vybavení vč. související elektroniky), jejichž účelem je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti středoškolského vzdělávání a zvýšení její dostupnosti.
Interne KennungČást 3 – IT, elektronika
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
LosLOT-0002
TitelDodávka vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno a MŠ při Biskupském gymnáziu Brno III. - část 2
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nového vybavení a pomůcek pro Biskupské gymnázium Brno (výukové pomůcky), jejichž účelem je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti středoškolského vzdělávání a zvýšení její dostupnosti
Interne KennungČást 2 – výukové pomůcky
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf