See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności leczenia kardiologicznego oraz komfortu pacjentów i personelu poprzez optymalizację diagnostyki i leczenia w wyniku doposażenia w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną ZOZ w Strzyżowie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.26.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Łóżka oraz szafki przyłóżkowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 1 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 1 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Wózek leżący do przewozu chorych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 2 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 2 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Aparaty ultrasonograficzne
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 3 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 3 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Polisomnograf
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 4 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 4 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Defibrylator
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 5 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 5 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Kardiomonitory z centralą
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 6 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 6 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Myjnia do basenów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 7 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 7 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Aparat EKG
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 8 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 8 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Rejestrator holter RR
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 9 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 9 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Rejestrator holter EKG
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 10 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 10 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 10 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: Podnośnik do przenoszenia chorych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 11 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 11 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 11 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge