2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO DODÁVKY POTRAVIN A NÁPOJŮ
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek na dodávky potravin a nápojů pro Fakultní nemocnici Bulovka, a to v souladu se zadávací dokumentací.
Vorherige Bekanntmachung: 23464-2021
Interne Kennung: 054/2021
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS pro dodávky potravin a nápojů - Pečivo pro SLT
Beschreibung: DNS pro dodávky potravin a nápojů - Pečivo pro stravovací provoz SLT. Termín plnění je stanovený na 4 měsíce. Předpokládaný začátek je 1.4.2025.
Interne Kennung: DNS_P011/2025
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15812000 Gebäck und Kuchen