21318-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialausbildung – „Organizacja i przeprowadzenie szkolenia z zakresu specjalizacji z organizacji pomocy społecznej dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej na terenie województwa mazowieckiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Organizacja i przeprowadzenie szkolenia z zakresu specjalizacji z organizacji pomocy społecznej dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej na terenie województwa mazowieckiego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia organizacja i przeprowadzenie szkolenia z zakresu specjalizacji z organizacji pomocy społecznej dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej na terenie województwa mazowieckiego, w ramach realizacji projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
Vorherige Bekanntmachung671209-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2, pilna potrzeba udzielenia zamówienia, wynikająca z konieczności zagwarantowania jak najszybszej realizacji zadań, wynikających z planu pracy Wydziału Szkoleń Kadr Pomocy Społecznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 80420000 E-Learning, 80430000 Erwachsenenbildung auf Hochschulebene
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak