213197-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Zapewnienie dostępu do Systemu ERP (Enterprise Resource Planning) w modelu SaaS, tj. oprogramowania jako usługi (ang. Software as a Service) wraz z jej wdrożeniem oraz wsparciem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie dostępu do Systemu ERP (Enterprise Resource Planning) w modelu SaaS, tj. oprogramowania jako usługi (ang. Software as a Service) wraz z jej wdrożeniem oraz wsparciem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostępu do Systemu ERP (Enterprise Resource Planning) w modelu SaaS, tj. oprogramowania jako usługi (ang. Software as a Service) wraz z jej wdrożeniem oraz wsparciem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ („OPZ”). Istotne Postanowienia Umowy („IPU”) stanowią załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji na warunkach określonych w OPZ oraz IPU. 3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia – Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej (MIBMiK) (ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa oraz al. Jerozolimskie 160, Warszawa).
Interne Kennung: ADZ.261.74.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę wraz oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny) za pośrednictwem Platformy. 2. W przypadku braku możliwości otworzenia oferty, z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Zamawiającego, spowodowanych przesłaniem pliku np. uszkodzonego, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za przesłanie pliku technicznie sprawnego (nieuszkodzonego). 3. Do oferty, którą stanowi wypełniony w wymaganym dla danej części przedmiotu zamówienia zakresie Formularz oferty (załącznik nr 3) należy załączyć: 3.1. oświadczenie/a, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, 3.2. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale V SWZ (jeżeli dotyczy), 3.3. przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, o ile były wymagane, 3.4. uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, jeżeli wykonawca zastrzegł w ofercie informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa, 3.5. dokumenty potwierdzające wniesienie wadium, o ile było wymagane, 3.6. dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy na zasadach określonych w Rozdziale VI pkt 6 SWZ. 4. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 5-10 ustawy oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale VII SWZ. 7. Przystępując do niniejszego postępowania, każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: 20 000,00 PLN. Szczegółowe informacje dot. wadium zostały wskazane w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie: 1. aktywowania i zapewnienia do końca okresu realizacji Umowy do 15 dodatkowych kont dla Użytkowników (licencji zwykłych), lub 2. wydłużenia wskazanego w § 5 okresu obowiązywania Umowy w zakresie wszystkich usług o maksymalnie 12 miesięcy. Szczegółowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia, w szczególności załączniku nr 1 i 2 do SWZ.