2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana lokalizacji czujników pośrednich SSP SPA-4 zabudowanych na sbl wraz z wymianą sterowników i dostosowaniem czasu wstępnego ostrzegania do wymogów Rozporządzenia MI poz. 1105 na przejazdach kolejowo – drogowych kat B LK132
Beschreibung: Zmiana lokalizacji czujników pośrednich SSP SPA-4 zabudowanych na sbl wraz z wymianą sterowników i dostosowaniem czasu wstępnego ostrzegania do wymogów Rozporządzenia MI poz. 1105 na przejazdach kolejowo – drogowych kat B LK132
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01069/01013/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe roboty budowlane, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”).