2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej z decyzjami administracyjnymi dla robót budowlanych w Nadleśnictwie Nowy Targ (MRG 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: Część 1 – Przebudowa mostu nr inw. 223/70 w leśnictwie Police; Część 2 - Budowa mostu w leśnictwie Stańcowa na drodze 220/495; Cześć 3 - Przebudowa przepustu nr inw. 223/80 w leśnictwie Stańcowa. Część 4 – Przebudowa przepustu nr inw. 223/81 w leśnictwie Stańcowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. W skład dokumentacji będącej przedmiotem zamówienia wchodzić będą: Dokumentacja projektowa zawierająca: projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. projekt techniczny i wykonawczy. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: Kosztorys inwestorski wykonany zgodnie z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2021 poz. 2458), Przedmiar robót, który powinien zawierać zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej ich wykonania wraz z ich szczegółowym opisem lub wskazaniem podstaw ustalający szczegółowy opis oraz wskazaniem właściwych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Do przedmiaru należy dołączyć w formie załączników wyliczenie i zestawienia ilości jednostek przedmiarowych robót podstawowych wskazujące sposób obliczeń pozycji przedmiarowych Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), jako opracowanie szczegółowe dla danego zadania (obiektu budowlanego) i zawierające zbiory wymagań, które są niezbędne do określenia standardu i jakości wykonania roboty budowlanej, stosowania materiałów i technologii oraz zasad odbierania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót. STWiOR winien zawierać jedynie elementy odnoszące się do konkretnego zadania z uwzględnieniem przebiegu procesu realizacji zadania (w tym: kolejność robót, wymagania dotyczące technologii i materiałów, sposób dokonywania kontroli i odbiorów istotnych elementów obiektów czy robót zanikowych) a z całkowitym wyeliminowaniem ogólnych norm, przepisów i tabel, których znajomość nie jest potrzebna do realizacji i nadzorowania konkretnej roboty budowlanej,
Interne Kennung: S.270.1.2025.NT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Przebudowa mostu nr inw. 223/70 w leśnictwie Police
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Interne Kennung: S.270.1.2025.NT_1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Budowa mostu w leśnictwie Stańcowa na drodze 220/495
Interne Kennung: S.270.1.2025.NT_2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 - Przebudowa przepustu nr inw. 223/80 w leśnictwie Stańcowa
Interne Kennung: S.270.1.2025.NT_3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Przebudowa przepustu nr inw. 223/81 w leśnictwie Stańcowa
Interne Kennung: S.270.1.2025.NT_4