2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding arbodiensten
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van diensten inzake bedrijfsgeneeskundige zorg en aanvullende arbodienstverlening passend bij de visie op duurzame inzetbaarheid en verzuim van Aanbestedende dienst gedurende een initiële periode van vier (4) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van vier (4) keer twee (2) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve opdrachtwaarde van ca. € 600.000,00 exclusief btw per jaar. De opdrachtwaarde zal (met het oog op de nadere invulling van het eigen regie model) naar verwachting in de toekomst lager uitvallen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Arbodiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid