2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa kabli elektroenergetycznych SN na potrzeby Sekcji Wykonawstwa układania kabli SN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kable SN z żyłą roboczą aluminiową o izolacji z polietylenu sieciowanego i powłoce z polietylenu termoplastycznego z żyłą powrotną miedzianą koncentryczną uszczelnioną wzdłużnie i promieniowo. Przedmiotem postępowania zakupowego jest sukcesywna dostawa kabli elektroenergetycznych SN typu XRUHAKXS1 1x120/25 mm2 i XRUHAKXS1 1x240/25 mm2 na potrzeby Sekcji Wykonawstwa układania kabli SN.
Vorherige Bekanntmachung: 79579-2026
Interne Kennung: POST/DYS/OL/GZ/00043/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321220 Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa kabli elektroenergetycznych SN typu XRUHAKXS1 1x120/25 mm2 i XRUHAKXS1 1x240/25 mm2 na potrzeby Sekcji Wykonawstwa układania kabli SN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabli elektroenergetycznych SN na potrzeby Sekcji Wykonawstwa układania kabli SN potrzebnych do budowy linii kablowych SN metodą płużenia. Dostawa będzie obejmować kable SN typu: XRUHAKXS1 1x120/25 mm2 oraz XRUHAKXS1 1x240/25 mm2. Przedmiotem zamówienia są kable SN z żyłą roboczą aluminiową o izolacji z polietylenu sieciowanego i powłoce z polietylenu termoplastycznego z żyłą powrotną miedzianą koncentryczną uszczelnioną wzdłużnie i promieniowo.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 200,8 Kilometer