2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla zadania „Innowacyjny T@arnobrzeg- zintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dostarczeniu, wdrożeniu oraz utrzymaniu oprogramowania dla projektu „Innowacyjny T@arnobrzegzintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”.
Interne Kennung: BZP-I.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 80500000 Ausbildung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BZPI.271.6.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje przeprowadzenie wszystkich bądź wybranych szkoleń dla pracowników obsługujących dane aplikacje w terminie ustalonym i zaakceptowanym przez Zamawiającego. Wykonawca rozpocznie realizację szkoleń nie później niż w terminie 21 dni od daty otrzymania pisemnego zgłoszenia zapotrzebowania na wybrane szkolenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie 12 miesięcy od daty podpisania protokołu dostarczenia, wdrożenia i uzyskania licencji. Powierzenie realizacji tej części zamówienia jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. W ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić realizację wszystkich lub wybranych szkoleń. Zakres szkoleń 1. Zakres merytoryczny Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia szkoleń z dostarczonego w ramach niniejszego postępowania oprogramowania aplikacyjnego, w co najmniej następującym zakresie obsługi: 1) System planowania i organizacji oświaty 2) System finansowo-księgowy 3) System obiegu dokumentów księgowych – dokumenty zakupu 4) System obsługi środków trwałych 5) System obsługi gospodarki składnikami inwentarza 6) System do obsługi stołówkowo-magazynowej 7) System do wymiany danych pomiędzy programem magazynowym a programem finansowym 8) System rejestracji obecności w trakcie żywienia dziecka w jednostce 9) System do układania planów lekcji oraz grafików dyżurów nauczycieli 10) System biblioteczny 11) System do obsługi kadrowo-płacowej 12) System do wyliczania jednorazowych dodatków uzupełniających 13) System kasy zapomogowo-pożyczkowej 14) System obsługi rekrutacji do przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych 15) System do zarządzania informacją o uczniu 16) System do zarządzania informacją o dziecku w przedszkolu 17) System wspierający naliczanie opłat za pobyt i wyżywienie 18) System do rejestracji czasu pobytu dziecka w jednostce 19) Pulpit menadżerski 20) System pomocy i wsparcia 21) Platforma integracyjna 2. Założenia ogólne 1) szkolenia odbywać się będą w godzinach od godz. 8 do 15 w formie stacjonarnej i on-line; 2) szkolenia nie mogą trwać dłużej niż 6 godzin dziennie; 3) szczegółowy harmonogram realizacji szkoleń należy ustalić z Zamawiającym; 4) Zamawiający zobowiązany jest do zapewnienia sal szkoleniowych do przeprowadzenia przedmiotowych szkoleń na terenie Miasta Tarnobrzega; 5) wymagane jest by szkolenia prowadzone był metodą aktywizującą wszystkich uczestników, przy czym każda osoba powinna mieć do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe; 6) grupy powinny liczyć od 10 do 18 osób; 7) w przypadku systemu uczniowskiego sposób organizacji szkoleń, miejsce oraz metody ich przeprowadzenia będą podlegały ustaleniom indywidualnie dla każdej z uruchamianych grup na etapie pisemnego zapotrzebowania na szkolenie 8) maksymalna ilość szkoleń nie może przekroczyć 20 dni w ramach prawa opcji.