21332-2026 - Ergebnis
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, na którą składa się 5 odrębnych Pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Zał. nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia dalej SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 odrębnych Pakietów zgodnie z poniższym: Pakiet nr 1 - Staplery oraz ładunki do staplerów, retraktorów ran Pakiet nr 2 - Staplery oraz ładunki do staplerów, narzędzia do cięcia i koagulacji tkanek Pakiet nr 3 - Klipsy tytanowe oraz polimerowe Pakiet nr 4 - Materiały eksploatacyjne do lasera chirurgicznego Pakiet nr 5 - Staplery skórne oraz narzędzia do usuwania zszywek Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – na poszczególne Pakiety (jeden lub kilka). W ramach poszczególnych Pakietów Zamawiający wymaga złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia odnoszący się do danego Pakietu. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym, oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung752442-2025
Interne Kennung38/Dz.ZP/380/MAS/13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Staplery oraz ładunki do staplerów, retraktorów ran
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, w zakresie Pakietu 1-Staplery oraz ładunki do staplerów, retraktorów ran szczegółowy, opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ . Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung38/DzZP/380/MAS/13/2025- Pakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Staplery oraz ładunki do staplerów, narzędzia do cięcia i koagulacji tkanek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 2- Staplery oraz ładunki do staplerów, narzędzia do cięcia i koagulacji tkanek, opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ . Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung38/DzZP/380/MAS/13/2025- Pakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Klipsy tytanowe oraz polimerowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 3- Klipsy tytanowe oraz polimerowe , opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ . Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung38/DzZP/380/MAS/13/2025- Pakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Materiały eksploatacyjne do lasera
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 4-Materiały eksploatacyjne do lasera, opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ . Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung38/DzZP/380/MAS/13/2025- Pakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Staplery skórne oraz narzędzia do usuwania zszywek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych oraz ładunków do staplerów, retraktorów, klipsów oraz materiałów eksploatacyjnych do lasera chirurgicznego dla potrzeb CPiT w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 5-Staplery skórne oraz narzędzia do usuwania zszywek, opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określony w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym zał. nr 2 do SWZ . Realizacja przedmiotu zamówienia została określona w Zał. nr 7 do SWZ – projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane produkty były wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r o wyrobach medycznych, w zakresie w którym dotyczy. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia i wymagania stawiane Wykonawcy, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung38/DzZP/380/MAS/13/2025- Pakiet nr 5