213326-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Baustellenüberwachung – Technický dozor investora včetně provádění činností koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnický dozor investora včetně provádění činností koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na služby je zajištění výkonu činností technického dozoru Investora včetně provádění činnosti koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto, a to ve fázi realizace stavby. Služba bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung2025/001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszakázka zadávaná v otevřeném řízení podle ustanovení § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001