2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach projektu w obszarze „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0”. Postępowanie jest podzielone na części: Część 1 Dostawa ciągnika wraz z zakupem stacji RTK, platformy do zarządzania gospodarstwem i autoprowadzenia do ciągnika. Część 2 Dostawa robota udojowego Część 3 Dostawa drona Część 4 Dostawa pielnika do uprawy międzyrzędowej Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, na kilka lub na wszystkie części. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1.1-1.4 do SWZ
Interne Kennung: ZSP.342-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 42997300 Industrieroboter, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa ciągnika wraz z zakupem stacji RTK, platformy do zarządzania gospodarstwem i autoprowadzenia do ciągnika
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.1
Interne Kennung: ZSP.342-1/2026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa robota udojowego
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.2
Interne Kennung: ZSP.342-1/2026/2
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa drona
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.3
Interne Kennung: ZSP.342-1/2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa pielnika do uprawy międzyrzędowej
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.4
Interne Kennung: ZSP.342-1/2026/4