See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA PRZEPROWADZENIA BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH, KONSULTACJI SPECJALISTYCZNYCH ORAZ HOSPITALIZACJI NA POTRZEBY ORZEKANIA PRZEZ REJONOWĄ WOJSKOWĄ KOMISJĘ LEKARSKĄ Z SIEDZIBĄ W ŁODZI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu: Zadanie nr 1 - badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską, Zadanie nr 2 - hospitalizacji psychiatrycznych i diagnostycznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zaproszeniu do złożenia oferty w konkursie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - hospitalizacja psychiatryczna i diagnostyczna