213359-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa suszarki próżniowej z pompą olejową dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa suszarki próżniowej z pompą olejową dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa suszarki próżniowej z pompą olejową, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny(z wyjątkiem szklanego)), 42122450-9 (Pompy próżniowe). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga gwarancji na przedmiot zamówienia przez okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy - załącznika nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, 80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 63, pokój E116.
Interne Kennung5B10.291.1.58.2025.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
5. Los
LosLOT-0001