213369-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 7 zadań. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 7 zadania. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe) w ramach niniejszego postępowania. 1. Zadanie nr 1: dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka. 2. Zadanie nr 2: dostawa mikrowirówki PCR – zestaw 1. 3. Zadanie nr 3: dostawa mikrowirówki z chłodzeniem – zestaw 1. 4. Zadanie nr 4: dostawa, instalacja i uruchomienie wirówki z chłodzeniem – zestaw 1. 5. Zadanie nr 5: dostawa, instalacja i uruchomienie Ph-metru stacjonarnego – 1 sztuka. 6. Zadanie nr 6: dostawa wagi precyzyjnej: max. 10 kg – 2 sztuki. 7. Zadanie nr 7: dostawa wagi precyzyjnej: max. 2 kg – 2 sztuki. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne KennungDZiK-DZP.2920.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38310000 Präzisionswaagen, 38433000 Spektrometer, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38416000 PH-Meter
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
LosLOT-0002
Titeldostawa mikrowirówki PCR – zestaw 1
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
LosLOT-0003
Titeldostawa mikrowirówki z chłodzeniem – zestaw 1
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Titeldostawa, instalacja i uruchomienie wirówki z chłodzeniem – zestaw 1
Interne KennungZadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0005
Titeldostawa, instalacja i uruchomienie Ph-metru stacjonarnego – 1 sztuka
Interne KennungZadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38416000 PH-Meter
LosLOT-0006
Titeldostawa wagi precyzyjnej: max. 10 kg – 2 sztuki.
Interne KennungZadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
LosLOT-0007
Titeldostawa wagi precyzyjnej: max. 2 kg – 2 sztuki.
Interne KennungZadanie nr 7