See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu i w Sekcjach Zamiejscowych wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Beschreibung: Część 1: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku przy ul. Fredry 12, terenu do niego przynależnego oraz terenu przynależnego do byłej restauracji przy ul. Fredry 11A, 61 – 619 Poznań oraz zamówienie opcjonalne obejmujące budynek ul. Karpia 9, 61 – 619 Poznań. Część 2: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła. Część 3: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Przygodzicach Pardalin 33. Część 4: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Lesznie ul. Chrobrego 8.
Vorherige Bekanntmachung: 518904-2024
Interne Kennung: POZ.WO.260.46.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynków w Poznaniu przy ul. Fredry 12, ul. Fredry 11A, ul. Karpia 9.
Beschreibung: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku przy ul. Fredry 12, terenu do niego przynależnego oraz terenu przynależnego do byłej restauracji przy ul. Fredry 11A oraz zamówienie opcjonalne obejmujące budynek ul. Karpia 9.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: sprzątanie terenu przynależnego do budynku w Poznaniu przy ul. Karpia 9. Prawo opcji, którym została objęta ta część zamówienia, jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynków w Pile przy ul. Motylewskiej 7.
Beschreibung: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Pile ul. Motylewska 7, 64-920 Piła.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynków w Przygodzicach Pardalin 33, 63-421 Przygodzice.
Beschreibung: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Przygodzicach Pardalin 33, 63-421 Przygodzice.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynków w Lesznie ul. Chrobrego 8, 64-100 Leszno
Beschreibung: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Lesznie, ul. Chrobrego 8, 64-100 Leszno.
Interne Kennung: część 4