See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Rawicz oraz jednostek podległych i instytucji kultury Gminy Rawicz na lata 2025-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Rawicz oraz jednostek podległych i instytucji kultury Gminy Rawicz na lata 2025-2027 w podziale na cztery części. Część 01 zamówienia (ubezpieczenie mienia): Ubezpieczenie majątku Gminy Rawicz obejmującego m.in.: środki trwałe, niskocenne składniki majątku trwałego, sprzęt elektroniczny. Zakres: od wszystkich ryzyk, z możliwością objęcia ochroną szczególnych ryzyk takich jak kradzieżowe. Planowana łączna suma ubezpieczonego mienia przekracza kwotę 1 150 000 000 PLN. Część 02 zamówienia (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej): a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością oraz posiadaniem mienia (katalog ubezpieczonych może obejmować także samorządowe osoby prawne). Przedmiot ubezpieczenia: odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa, zakres ubezpieczenia: szkody rzeczowe, szkody osobowe, czyste straty finansowe z możliwymi szczególnymi rozszerzeniami adekwatnymi do potrzeb Ubezpieczonego. b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z zarządzaniem nieruchomością w zakresie zgodnym z przepisami prawa. Część 03 zamówienia (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wspólnot mieszkaniowych): Zamówienie obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wspólnot mieszkaniowych w związku z prowadzoną działalnością oraz posiadanym mieniem. Przedmiot ubezpieczenia: odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa, zakres ubezpieczenia: szkody rzeczowe, szkody osobowe, czyste straty finansowe z możliwymi szczególnymi rozszerzeniami adekwatnymi do potrzeb Ubezpieczonego. Część 04 zamówienia (ubezpieczenia komunikacyjne): Przedmiotem zamówienia są ubezpieczenia komunikacyjne w tym m.in.: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, zakres: zgodnie z ustawą z dnia 22.5.2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Suma gwarancyjna: Zgodnie z ustawą z dnia 22.5.2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przedmiot: ok. 53 pojazdy; b) ubezpieczenie autocasco, przedmiot ok. 27 pojazdów; c) ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, przedmiot: ok. 43 pojazdy; d) ubezpieczenie assistance, przedmiot ok. 4 pojazdy.
Vorherige Bekanntmachung: 406698-2024
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 01 zamówienia (ubezpieczenie mienia)
Beschreibung: Ubezpieczenie majątku Gminy Rawicz obejmującego m.in.: środki trwałe, niskocenne składniki majątku trwałego, sprzęt elektroniczny. Zakres: od wszystkich ryzyk, z możliwością objęcia ochroną szczególnych ryzyk takich jak kradzieżowe. Planowana łączna suma ubezpieczonego mienia przekracza kwotę 1 150 000 000 PLN.
Interne Kennung: Część 01 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje do każdej z części zamówienia możliwość zastosowania opcji w następującym zakresie: opcja polegająca na możliwości dwukrotnego kontynuowania umowy ubezpieczenia na kolejne dwunastomiesięczne okresy ubezpieczenia. Zastosowanie opcji oraz jej zasady będą przedmiotem dialogu. Proponowane zasady zastosowania opcji określone zostaną w zaproszeniu do dialogu, podlegać mogą weryfikacji po przeprowadzeniu dialogu, a ostateczne zapisy dotyczące opcji, w razie podjęcia przez Zamawiającego decyzji o jej zastosowaniu, określone zostaną w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 02 zamówienia (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej)
Beschreibung: a) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością oraz posiadaniem mienia (katalog ubezpieczonych może obejmować także samorządowe osoby prawne). Przedmiot ubezpieczenia: odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa, zakres ubezpieczenia: szkody rzeczowe, szkody osobowe, czyste straty finansowe z możliwymi szczególnymi rozszerzeniami adekwatnymi do potrzeb Ubezpieczonego, b) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z zarządzaniem nieruchomością w zakresie zgodnym z przepisami prawa.
Interne Kennung: Część 02 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 03 zamówienia (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wspólnot mieszkaniowych)
Beschreibung: Zamówienie obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wspólnot mieszkaniowych w związku z prowadzoną działalnością oraz posiadanym mieniem. Przedmiot ubezpieczenia: odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa, zakres ubezpieczenia: szkody rzeczowe, szkody osobowe, czyste straty finansowe z możliwymi szczególnymi rozszerzeniami adekwatnymi do potrzeb Ubezpieczonego.
Interne Kennung: Część 03 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część 04 zamówienia (ubezpieczenia komunikacyjne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ubezpieczenia komunikacyjne w tym m.in.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, zakres: zgodnie z ustawą z dnia 22.5.2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Suma gwarancyjna: Zgodnie z ustawą z dnia 22.5.2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przedmiot: ok. 53 pojazdy; b) Ubezpieczenie autocasco, przedmiot ok. 27 pojazdów; c) Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, przedmiot: ok. 43 pojazdy; d) Ubezpieczenie assistance, przedmiot ok. 4 pojazdy.
Interne Kennung: Część 04 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen