213424-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Bouwteampartner Waalkwartier West
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteampartner Waalkwartier West
Beschreibung: een bouwteampartner voor de realisatie van een publieke parkeergarage, grondgebonden woningen en twee gestapelde wooncomplexen in Waalkwartier West in Nijmegen. een bouwteampartner voor de realisatie van een publieke parkeergarage, grondgebonden woningen en twee gestapelde wooncomplexen in Waalkwartier West in Nijmegen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De realisatie van de publieke parkeergarage en woonblokken 1 en 2 binnen Waalkwartier West door middel van werkzaamheden zoals die gedefinieerd worden in de Aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1